KONST / Litografier / Litografi 7292489
nr 729 2489
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Litografi, Bengt Landin (f. 1933), HC-upplaga, motivets mått: 37x45, signerad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:32:38
100 kr
150 kr
200 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin